tymdejvid.cz

Termín 2.ročníku 15. září 2024

Okolo Muňáku_logo

Trasa okolo Munického rybníka

Start a cíl je na návsi v Municích. Trasa je dlouhá 8 kilometrů s převýšením 35 metrů, vede převážně po asfaltových cyklostezkách. Běžíme kolem Munického rybníka, Hluboké, ZOO, Dvora Vondrov, podél Bažantnice zpět do Munic. 

Během podpoříme dobrou věc

Každý může podpořit podle svého uvážení Centrum Bazalka.Bazalka je nezisková organizace z Českých Budějovic, která se zaměřuje na osoby s těžkým kombinovaným postižením (mentální, smyslové a tělesné) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením
#tymdejvid ji již pravidelně Bazalku podporuje.

Běžecké závody pro celou rodinu

Každý si zde najde své… Dopolední program je určený dětem a závodíme už od těch nejmenší. Bude zde i skákací hrad. Pro dospělé možnost vyzkoušet si elektro koloběžky. Odpolední program bude patřit dospělým, po běhu a vyhlášení vítězů bude bohatá tombola. 

Partneři závodu, děkujeme !!!

Aktuální traťové rekordy závodu

Za překonání traťového rekordu (muži i ženy) je vypsaná prémie 2000 Kč

Prémie sponzoruje firma AUTODEX (při překonání rekordu budou peníze vyplaceny hotově ihned po závodě)

Pavel Brlica

Mužský traťový rekord: 25:55 – 3:14/km (rok 2023)

Valerie Soukupová

Ženský traťový rekord: 30:42 – 3:50/km (rok 2023)

Trasa závodu

1.ročník Okolo Muňáku 2023

0
Počet účastníků děti
0
Počet účastníků dospělý

Jaký byl ročník 2023?

Uběhl rok a třetí zářijová neděle začala v Municích celkem nenápadně. Mlha to trochu schovala, ale po celé osmikilometrové trase kolem Munického rybníka už od včerejška povlávaly na větvích pásky značící nějakou akci. To samé v podobě natažených pásek a vysečených pruhů trávy na návsi v Municích. A že se něco děje bylo znát už od sedmé hodiny ranní. A jak mlha ustupovala, bylo více a více vidět, jak na návsi rostou velké stany se stoly a lavicemi, stánky s občerstvením nebo službami, nafukovací monstra – skákací hrad-kráva a velká brána, a spousty dalších a dalších věcí potřebných pro uskutečnění dalšího ročníku běžeckých závodů – závodů Okolo Muňáku….

15. září 2024 se na vás těšíme !!!