tymdejvid.cz

Běžecké tréninky na dráze

Náplní běžeckého tréninku je vždy úvodní rozklusání, následuje dynamické protažení, atletická abeceda, která napomáhá ke zlepšení běžeckého stylu. Během tréninku sleduji každého běžce a případné chyby ihned odstraňujeme. Trénujeme vše od obecné vytrvalosti, přes sílu, speciální tempo či rychlost. Po tréninku následuje vyklusání a protažení. Poté volný pokec a občas i nějaké to drobné občerstvení.

Co se na trénincích naučíte?

BĚŽECKÉ TRÉNINKY NA ATLETICKÉM OVÁLE

Každé úterý od 17:30
Atletický stadion TJ Sokola ČB

Cena tréninku?

První běžecký trénink je pro nečlena zdarma, každý následující je pak za 200 Kč. Info ohledně členství ve spolku #tymdejvid je zde

A naše pravidlo? Nezáleží jak běháš, ale jestli CHCEŠ běhat!

Zkušenosti s běžeckými tréninky

Od roku 2016 se pravidelně účastním skupinových běžeckých tréninků pod vedením Davida Vaše. S tréninky jsem velice spokojená, je silně motivující běhat ve skupině se stejným zájmem a se vzájemnou a nezištnou podporou. Je to pro mě jak mentální tak i fyzický relax. Prostě DREAM TEAM.
Míša
Kvašnovská
S Davidem na tréninky chodím od jeho trenérských začátků. Líbí se mi jeho sladění kamarádského a profesionálního přístupu. Jako časově vytížený člověk nejvíce oceňuji především připravený plán tréninku, který je pokaždé jiný, kvalitní a intenzivní. Nedokážu si již dnes představit svůj život bez běhání, a to i díky #tymdejvid.
Honza
Punčochář
Před několika lety jsem zjistil, že mě baví běhat. Vybíhal jsem různě dle nálady a času. Ale protože jsem netušil, co je rozcvičení, běžecká abeceda, protahování, ... přišly první svalové problémy. A tehdy jsem se obrátil na Davida o radu co s tím. A on mi nejen ochotně poradil, ale ukázal mi jiný svět běhání. Se skvělou partou, kde základním měřítkem není jak rychle běháš, ale jestli chceš běhat. A tak z dobrého běhání se stalo super běhání. A vlastně nejen běhání, ale i všechen další čas strávený s touhle partou.
Míra
Votava
Co pro mě znamená trénink s TymDejvid? Pro mě tréninky s Dejvem začaly proběhnutím po Stromovce s hrstkou neznámých lidí. Dnes, po třech letech, jsme už slušně rozrostlá partička kamarádů. Už nejde jen o úterní "makání" na oválu - pilování techniky, rychlosti a vytrvalosti, ale i spousty společně strávených dní na kempech, potkávání na závodech, posezení v hospůdce a hlavně lidi stejně "postižené" a vzájemně se povzbuzující a podporující, ikdyž jsme každý jinak rychlý, šikovný nebo mladý????.
Lucka
Břicháčková