#TYMDEJVID Okolo Muňáku 2022 

První - oficiálně nultý -závody Okolo Muňáku neboli TymDejvidOpen ????. A apríl to rozhodně nebyl. Byla to naprosto precizně připravená a zorganizovaná akce ????????. Nejen fajn a zajímavá trasa, bezchybně značená a pojištěná i fandícími regulovčíky na možných problematických křižovatkách, ale i parádní zázemí s bohatým občerstvením.
Dopoledne dětské závody, které nám svou účastí vyrazily nejen dech, ale i veškerou zásobu medailí ????????????(včetně dosti velké rezervy) tak, že musela být vyslaná rychlá spojka do obchodu pro další várku. Ale za tu radost v dětských očích to stálo. Bylo úžasné, jak se i ti nejmenší běžci dokázali urputně poprat se svou trasou.No a v jednu byl start hlavního závodu. Nejdříve po cestě pryč z Munic, aby nás pak zužující cesta až do pěšinky přinutila utvořit vláčky a dojet až k Munickému rybníku. To bylo na rozjezd a asi nejhezčí část trasy, která pokračovala dál po celé hrázi. Na konci odbočka rovným stromořadím až k Loveckému zámečku. Dál kousek po silnici, ale opět skvěle zajištěné od pořadatelů. Kousek do kopečka k Vondrovu a pak táhlá rovinka kolem bažantnice. Ta byla táhlá až zbytečně protažená ????. A už tu byl poslední kiláček. Simpson nám ze ze země zamával, ať makáme a jsou tu zpátky Munice. A finišem do cíle zakončená tahle prima trasa.
Za sebe můžu říct, že se mi běželo úplně skvěle a dlouho jsem lovil v paměti, že bych si závod takhle užil ????.To jen pro ty, co si to nezaběhli. Protože ti, co tam byli, poznali, jaký to bylo skvělý.Tohle že byl nultý ročník? Určitě mi všichni dají za pravdu, že to spíše vypadalo jako 10., zkušený, ročník. Díky moc všem „přípravářům“, muselo to dát sakra fušku. Ale může vás hřát, že to bylo obrovsky vidět a my jsme si to fakt užili. Příjemné závodní zázemí, kde už ta suprová atmosféra nastala jakoby sama. A opět jen zase ta malá partička okolo Davida - Honza, Pája, Pilda, Helča, Verča, Jirka - ví, kolik v tom bylo hodin poctivé práce.  
A na závěr vyhlášení výsledků celkových i v kategoriích a pak bohatá, ale fakt bohatá tombola (podařilo se sehnat nečekaně velké množství sponzorů a to i z řad zúčastněných závodníků ????), i když ti, co nic nevyhráli trošku brblali ????.A kolik bylo vlastně závodníků?
82 dětí (z toho 9 #tymdejvid) a 70 dospělých (28 z #tymdejvid). Prostě pecka.Po různých společných závodech, kempech, svatbách ???? a dalších všelijakých setkáních to byl zase významný krok dál ve společné cestě. V naší cestě. Ve velice příjemné cestě. V doufám nekončící cestě. Protože #tymdejvid je jen jeden!!! Je to rodina ????!.


Video ze závodu: https://youtu.be/MR9n7m4eOkk